Halil Sezai Konseri

Halil Sezai Konseri

Halil Sezai Ted Kolejinde halkımızla buluşuyor.

10 parmağında 10 marifeti olan Halil Sezai bir birinden güzel parçaları ile Ted Kolejinde konser verecek.

Sinema oyuncusu, tiyatro oyuncusu, şarkıcı, söz yazarı, besteci ve yapımcı mesleklerinden her birini hakkıyla yapan Halil Sezai, 29 Mart çarşamba saat 20:00'de Ted Kolejinde konser verecek.

Bilet satış noktoları: Taxim Cafe / Aşçıbaşı / Ala Börek / Pizza Point / Özlem Kitapevi
 

Halil Sezai kimdir ?

16 Ağustos 1979 Eskişehir doğumlu olan bilinen adıyla Halil Sezai, caz ve soft rock tarzlarında ses sanatçısıdır. Vokal ve gitar gibi yetenekleri vardır. 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 2012 yılında aday gösterildiği "En İyi Çıkış Yapan Sanatçı" kategorisinde Kral Tv Müzik Ödüllerinden ödül kazandı. Müzisyenlik kariyeri dışında aynı zamanda sinema-tiyatro alanında da aktif bir sanatçı olan Halil Sezai, 8 film ve 3 dizi projesinde yer almıştır. Ayrıca 2014 yapımı Çilek filminin de yapımcısıdır.

Kaynak: Sivas.net.tr

Tepkini göster

0 love1
Sivas.net.tr

Sivas.net.tr

Temmuz 2012'de yayin hayatina baslayan sivas.net.tr kisa surede sehrin oncu internet siteleri arasina yerleserek geride kalan 4 yili hep zirvede yasadi. Zirveye tirmanisinin ve iyilerin arasindan siyrilarak en iyisi oldugunu gostermek icin yeni tasarimiyla yayina devam ediyor.

Diğer etkinlikler