Öğrenciler Arası Bilek Güreşi Yarışı

Öğrenciler Arası Bilek Güreşi Yarışı

Cumhuriyet Üniversitesi Öğrencileri Arasında Bilet Güreşi Yarışması Düzenleniyor.

55 bin öğrencisi bulunan Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileri arasında bilek güreşi yarışması düzenliyor.

Etkinliklere doymayan Cumhuriyet Üniversitesi 55 bin öğrencisine bilek güreşi yarışması düzenleyerek yiğitleri meydana davet etti.

Öğrencilerine sürekli etkinlikler hazırlayan Cumhuriyet Üniversitesi, her geçen gün spor alanlarını genişletmeyi planlıyor. Bu planlamalar çerçevesinde Ata sporlarımızdan birisi olan bilek güreşi için takım oluşturmaya hazırlanıyor. Dereceye girenler ile Üniversiteler Arası Bilek Güreşi müsabakalarında Cumhuriyet Üniversitesini temsil edecekler.

Yarışmaya 2016 Yaz Olimpiyatları şampiyonu Taha Akgül’ ün isminin verildiği Cumhuriyet Üniversitesi Taha Akgül Spor Salonunu ev sahipliği yapacak.

Yarışma 24 Şubat Cuma günü saat 14:00’ te yapılacak.

Sonradan geliştirilen vücutların değil doğuştan gelme güçlülerin kazandığı Bilek Güreşi oyunlarında biz de katılımcı arkadaşlara başarılar dileriz.

Bilek güreçisi ve vücut geliştiricisinin Bilek Güreşi yaptığı videoya göz atmayı unutmayın.

Kaynak: Cumhuriyet Üniversitesi

Tepkini göster

0 love1
Sivas.net.tr

Sivas.net.tr

Temmuz 2012'de yayin hayatina baslayan sivas.net.tr kisa surede sehrin oncu internet siteleri arasina yerleserek geride kalan 4 yili hep zirvede yasadi. Zirveye tirmanisinin ve iyilerin arasindan siyrilarak en iyisi oldugunu gostermek icin yeni tasarimiyla yayina devam ediyor.