Gülistan Zara Otel

Gülistan Zara Otel
 Telefon : 0 346 816 33 34

 Fax : 0 346 816 33 34

 Adres : Çarşıbaşı Mah. İsmetpaşa Cad. No:152, Zara/Sivas

 Web : gulistanotel.com

 E-Posta : iletisim@gulistanotel.com

 Detaylı Bilgi :


Sivas’a yolu düşenler bilir, farklı bir büyüsü vardır bu şehrin. Görülesi gezilesi yerlerinden önce, soğuk iklimine karşın insanın içini ısıtan bir yanı vardır. İnsanından gelir bu, tarihinden gelir, şehrin ruhundan gelir. İster iş sebebi ile yolunu düşsün, ister Türkiye turunuzun bir basamağını oluştursun, Sivas mutlaka gitmeniz gereken yerlerden biridir ve bu şehrin en güzel konaklama adreslerinden biri olan Gülistan Otel unutulmamalıdır. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz söylenir ya hani, bunu birebir yaşayabileceğiniz bir adres burası. Çünkü otel baştan sona bu düşünce ile şekillenmiştir, bu bakış açısı ile tasarlanmıştır. Dolayısıyla da konforun ötesinde, ev gibi bir konaklama hedeflenmiştir.

Sivas’ın Zara ilçesinde yer alan otel, ilçenin de gözbebeği. Bu bölgede konaklama seçeneği arayanlara parmakla gösterilen bir adres olması, köklü oluşunun bir sonucudur. Zara otel arayışlarının nihai adresi olan Gülistan Otel’de siz de unutulmaz bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Ev gibi olma özelliği, rakiplerini geride bırakan konforu ve profesyonelliği ile akılda kalan tesis, ayrıca Zara otel fiyatları karşılaştırıldığında da iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Müşterilerine geniş bir kapasite ile hizmet veren tesisin merkezi konumu bir diğer avantajı olarak değerlendirilebilir. Ulaşım araçlarına olan yakınlığı ve de kolay ulaşılabilir konumu tercih edilmesinin önemli sebeplerinden biridir. Kısacası Gülistan Otel, Zara otel alternatifleri arasında farklılaşmasını sağlayan pek çok özellik ile göze çarpıyor ve akıllarda yer ediyor.

Zara otel fiyatlarının çeşitli seviyelere ulaşmasına karşın bu tesiste fiyat kalite kıyaslamasında maksimum seviyeyi görür ve konforu uygun fiyatlara yakalarsınız. Zara otel rezervasyon işlemleri için ise geç kalmamalısınız. Sivas’ın Zara ilçesindeki güvenilir adresini olan tesis için geç kalmadan harekete geçin, siz ulaşmadan odanız hazır olsun. Zara otel rezervasyon işlemleri için hemen iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede yolculuğunuz da daha sorunsuz olacaktır. Konaklama ve benzeri detaylar aklınızı kurcalamadan harika bir seyahate çıkabilir, güzel şehir Sivas’a doğru yol alabilirsiniz. Gülistan Otel, profesyonel ekibi ile sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. Üstelik burada yaşayacağınız güzel anılar, tesis için de son derece kıymetli.