Parsali Zara Otel

Parsali Zara Otel
 Telefon : 0 346 816 31 83

 Fax : 0 346 816 31 84

 Adres : Sivas Zara Erzincan Yolu, 5. km / Zara / Sivas

 Web : parsali.com.tr

 E-Posta : iletisim@parsali.com.tr

 Detaylı Bilgi :


Tatil için gittiğiniz bölgede otel seçimini en iyi şekilde yapmanız gerekir. Bu sayede rahat edebilir ve tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Size sunulacak olan hizmetin içeriği tatilinizi olumlu veya olumsuz etkiler. Bundan dolayı otel seçimlerinden önce araştırma yapmalı ve size sunulacak olan hizmet içeriği kontrol edilmelidir. Zara otel müşterilerinin en iyi şekilde ağırlanabilmesi için gerekli olan hizmeti kurumsal ilkelere bağlı olarak sunar. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alarak kaliteli bir tatil dönemi geçirebilirsiniz. Konaklama yaptığınız yerin hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermesi gerekir. Firmamız hijyen kurallarına tam olarak uymakta ve gerekli temizliği profesyonel çerçeve içerisinde sürdürmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde konaklama yapmanıza imkan sunulmakta olup tüm bu hizmet yasal çerçeve içerisinde verilmektedir.

Kaliteli Bir Konaklama Sizi Özel Kılar

Sivas Zara otelleri içerisinde hizmet kalitemiz ile ön planda yer alarak size hizmet veriyoruz. Sizi özel kılacak olan çalışmalar yapılmakta olup hizmet kalitemiz sektör içerisinde lider konumda yer almaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıcalıklı hizmet ile tanışmak isterseniz tercihlerinizde ilk sıraya bizi alabilirsiniz. Günlük konaklamadan aylık konaklamalara kadar tüm hizmet içeriğimizden yararlanabilirsiniz. Sivas Zara Otel personelimiz eğitimli olmakla beraber güler yüzlü hizmet içeriği ile size yardımcı olmaktadır. Her türlü sorununuz kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılır. Otelimizde yer alan tüm yemek çeşitleri herkesin damak zevkine uygun olarak hazırlanmaktadır. Profesyonel bir sunum eşliğinde hazırlanan yemeklerden tadarak keyifli bir an geçirebilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği ile usta eller tarafından hazırlanan bu yemekler aynı zamanda hijyen kurallarını da içermektedir. Bundan dolayı güven içerisinde tüketim sağlayabilirsiniz.

Konforlu Oda Seçenekleri

Otellerde rahat etmenin en önemli kurallarından biri de odaların rahat olmasıdır. Odanın konfor düzeyi rahat olur ise misafirler daha fazla rahat eder ve memnun kalır. Bunun bilincinde olarak hizmet verilmekte olup tüm odaların konfor düzeyi oldukça yüksektir. Ayrıca oda içlerinde gerekli olan tüm ayrıntılar yer almaktadır. Temiz ve bakımlı olan odalarda rahat edecek ve günün yorgunluğunu atabileceksiniz. Otel Sivas seçimlerinizde bizi tercih ederek sunulan bu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Otel seçimlerinde mutlaka ayrıntılara dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Odalarda kullanabilmeniz ve rahat edebilmeniz için gerekli olan tüm inceliklere yer verilmiştir. Banyo bölümünden yatak bölümüne kadar her detay konfor içeriği ile yapılmıştır. Ayrıca istek ve önerileriniz de hızlı bir şekilde dönüş yapan yönetimimiz size her konuda destek sunuyor.

Rezervasyon Hizmet İçeriği

Otelimizde konaklama yapmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilir ve profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz. Kültür gezilerinizde otelimizde konaklama sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz sizi karşılar ve gerekli tüm detaylarda yardımcı olur. Rahat edebilmeniz için her işlem kurumsal çerçeve içerisinde sunulmaktadır. Konaklama yaptığınız süre boyunca size özel olarak yardımcı olunur. Karşılaştığınız sorunlar hakkında uzman personelimizden destek alabilirsiniz. Parsali Otel dekor olarak da profesyonel bir konsepte sahiptir. Şık ve modern yapısı sayesinde bölgede en çok tercih edilen grup içerisinde de yer almaktadır. Şık dekorasyona sahip olan otel sayesinde profesyonel bir konaklama dönemi geçirebilirsiniz. Size sunulan tüm hizmet içeriği yasal çerçeve içerisinde verilir. Zara’daki oteller içerisinde en çok tercih edilen otelimiz aynı zamanda fiyat konusunda da müşterilerine avantaj sağlıyor. Ekonomik fiyat avantajı sayesinde de istediğiniz kadar konaklama sağlayabilirsiniz.

Ekonomik Konaklama Fiyatları

Otellerde konaklama yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de oda fiyatlarıdır. Bu konuda indirim ve kampanyalar sunan otelleri seçmeniz sağlıklı sonuç almanız açısından önem taşır. Oda fiyatlarımız ekonomik fiyat politikasına uygun olarak hazırlanmakta olup ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır. Zara otel fiyatları konusunda geniş bilgi sahibi olmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek destek alabilirsiniz. Sektör içerisinde en uygun fiyat anlayışı ve kaliteli hizmet içeriği ile yer alan firmamız müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Memnuniyet ilkesi ilk sırada yer almakta olup bu da kurumsal hizmet ile desteklenmektedir. Sivas otelleri telefonları konusunda da yardımcı olan firmamız gitmek istediğiniz yere ulaşmanıza da kolaylık sağlıyor. Tüm hizmetler sizin rahat etmeniz için özel olarak tasarlanmaktadır. Bölgede keyifli bir dönem geçirmek istediğinizde size sunduğumuz hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hedeflediğiniz hizmete kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Zara otel rezervasyonu yapmak istediğinizde günün her saati ulaşım sağlayarak destek alabilirsiniz.

Profesyonel bir konaklama dönemi geçirmek istediğinizde mutlaka ayrıntılara önem verin. Size sunulacak olan hizmetin kalitesi ve içeriği hakkında bilgi sahibi olun. Bu sayede verimli bir dönem geçirebilir ve daha rahat edebilirsiniz. Bunun için sizde gerekli olan hizmeti tarafımızdan profesyonel bir şekilde alabilirsiniz. Aklınıza takılan her soru için iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca odalarda rahat etmeniz için gerekli olan bakım ve temizlik de düzenli olarak yapılıyor.

Parsali Otel