Revag Palace

Revag Palace
 Telefon : 0346 223 4105

 Fax : 0346 223 41 02

 Adres : Atatürk Caddesi Kepçeli Mevkii No 91 Merkez / Sivas 58070 Sivas

 Web : revagpalace.com

 E-Posta : info@revagpalace.com

 Detaylı Bilgi :


ODALAR

Modern çağa uygun dekorasyonlarla hazırlanan odalarımızdaki tüm mobilyalar, konuklarımızın rahatlıına yönelik hazırlanmıştır.Otomatik salınım (auto-swing - Fancoil) Konforu ile sessiz çalışma merkezi ısıtmalı sistem. zel dokuma halılarla kaplı direk telefon ,mini bar, elektronik kasa (Safe box) ,bilgisayar hızlı iletişim (Wireless) , internet balantısı (sınırsız), uydu yayınları duman sensörleri ,sigara içilmeyen odalar ve odalarımızda ikram tepsisi bulunmaktadır.

BANYO DETAYLARI

Jakuzi ,duşa kabin, wc , havalandırma , direkt telefon ,saç kurutma makinesi, sabun, şampuan ,vücut losyonu, traş seti, diş seti buklet malzemeleri ?

LOBi

zel dekorlu , Otomatik Salınım ( auto - swing - Fancoil ) Konforu ile sessiz çalışma Merkezi ısıtmalı sistem. Sakin müzik yayınlı, wirelles internet balantılı (sınırsız) asma kat dinlenme alanında bulunan Pc?ler siz deerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

TOPLANTI SALONLARI

Biri V.I.P olmak üzere 2 adet toplantı salonumuz bulunmaktadır. Performans ve konsantrasyon gerektiren toplantılarınız için doru tercihiniz olacaktır. Toplantılarınızın yanı sıra kokteyl ve Coffe Break düzenleyebileceiniz , SALON GL 100 kişilik kapasitesiyle hizmetinizdedir. Ayrıca V.I.P toplantı salonumuz ve Salon AK size her türlü imkanı salayabilecek teknik ekip ve donanıma sahiptir.

KAHVALTI SALONU

zel dokuma halı ile kaplanmış hijyenik bir ortamda iştah açıcı açık büfe , yöresel unlu mamuller ile damaınıza bir tat gözünüze bir zevk verecektir. Sabah kahvaltısını Led TV ile günün haberlerini izlerken , günlük gazetelerinizi okuyup güne dünyadan haberler ile başlayabilirsiniz. Ayrıca kahvaltı salonumuzun balkonuna çıkarak temiz hava eşliinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

AK RESTAURANT

Otelimizin 1?inci katında bulunan restaurant akşam yemek servisi ile hizmet vermektedir .Sivas?ın gündüz ve gece ayrı güzellikleri ile muhteşem bir manzara keyfi izlerken ,Sivas mutfaının ev usulü pişirilen eşsiz yemeklerini, ızgaralarını , böreklerini , tatlılarını ,her gün deişen sıcak ve souk mezelerini tatma fırsatı bulacaksınız. Tesisin Bütünüde kalite ve hijyenden ödün vermeyen hizmet anlayışı ana ilkemizdir.

OTELDEK TEMZLK

Revag Palace Otel Olarak Salıınıza Deer Veriyoruz, Otelimizin Odalarında özel ve ortak bütün kullanım alanlarında dezenfeksiyonun en etkili yöntemi olan ozonlama yöntemi kullanılarak her türlü kötü koku ve kirli hava derinlemesine temizlenmektedir.Doal olarak ozon dezenfeksiyon,otelimizde tam anlamıyla steril bir ortam yaratır ve havanın kalitesini artırır.