Sultan Otel

Sultan Otel
 Telefon : 0 346 221 29 86

 Fax : 0 346 225 21 00

 Adres : Eski Belediye Sokak No: 18

 Web : sultanotel.com.tr

 E-Posta : info@sultanotel.com.tr

 Detaylı Bilgi :


Otelimiz şehir merkezinde olup, havaalanına 20 km, tren garına 2 km, otogara 3 km mesafededir. Odalarımızın her mekanı özel tarzda dekore edilmiş 3 suit, 24 double ve tween bed olup, otelimiz toplam 27 oda 57 kişi kapasitelidir.


Otelimizde oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon hizmet verilmektedir.


Odalarımız merkezi ısıtma, özel dokuma halı kaplı, direk telefon, minibar, elektronik güvenlik kasası, hızlı iletişim internet bağlantısı (Wireless), uydu tv, gerekli doküman dosyası vb. mevcuttur.


Kahvaltı salonumuz corian malzeme ile kaplanmış hijyenik bir ortamda iştah açıcı açık büfe yöresel unlu mamüller ve damağınıza bir tat gözünüze bir zevk verecektir. Sabah kahvaltısını Lcd tv ile günün haberlerini izlerken, günlük gazetelerinizi okuyup güne dünyadan haberler ile başlayabilirsiniz. Ayrıca kahvaltı salonumuz toplantı salonu olarak 35 kişiye hizmet vermektedir.


Teras Restaurantda her gün faklı müzik gruplarımızı dinleyerek her çeşit alkollü, alkolsüz içecekler ve kokteyl çeşitleri ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Ayrıca toplantı salonu olarak 80 kişiye hizmet verilmektedir.


Otel bünyesinde giysileriniz için kuru temizleme yıkama ve ütüleme servisimiz bulunmaktadır.


Lobimiz tüm içecek servisiyle gün boyu hizmetinizdedir.


Özel günler, gala geceleri, cafe break ve tüm organizasyonlarınız da 80 kişilik kapasitesiyle restaurantımız gece gündüz hizmet vermektedir.


Otel önü otopark ve kapalı otoparkımız mevcuttur.


Her katta yangın merdiveni çıkışları mevcuttur.


Otel genelinde jeneratör vardır.


Otelimizin her odasında hızlı iletişim (Wireless) internet bağlantısı bulunmaktadır.