MADO Sivas Şubesi Açıldı

MADO Sivas Şubesi Açıldı

Dünyanın tanıdığı Türkiye'nin her noktasına yayılan MADO donduma zincirinin Sivas şubesinin açılışı yapıldı. MADO'nun büyük açılışına yoğun ilgi gösterildi. Açılışa Sivas Vali Vekili Veysel Çiftçi, Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Sarılar, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Osman Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Özaydın ve çok sayıda bürokratlarla birlikte halkımız katıldı.

 

MADO CAFE yetkilisi Zeki Bulut açılıştaki konuşmasında MADO'nun dünyaca tanındığını, Türkiye'nin farklı illerinde şubelerinin bulunduğunu belirtti. Böylesine büyük bir zincirin Sivas'taki halkası olmalarının mutluluğunu ifade etti. Zeki Bulut'un konuşmasından sonra açılış gerçekleşerek misafirlere ikramlar yapıldı.

 

Kaynak: sivas.net.tr

Tepkini göster

0 love1
Etiketler
Sivas.net.tr

Sivas.net.tr

Temmuz 2012'de yayin hayatina baslayan sivas.net.tr kisa surede sehrin oncu internet siteleri arasina yerleserek geride kalan 4 yili hep zirvede yasadi. Zirveye tirmanisinin ve iyilerin arasindan siyrilarak en iyisi oldugunu gostermek icin yeni tasarimiyla yayina devam ediyor.