Sivas Otogar İnşaatında Yaralı

Sivas Otogar İnşaatında Yaralı

 Sivas Belediyesinin yapmış olduğu yeni otogar çalışmasında verilen firmanın yaptığı inşaat çalışmasında her türlü gerekli tedbir alınmasına rağmen istenilmeyen bir iş kazası yaşandı.

 Yapımı başlamış ve devam etmekte otogar inşaatı çalışmasında peronlara ait kirişlerin ve ve asma tavan için yapılmı için işçiler tarafından kurulmuş olan iskelede çakılan kalıpların beton dökülme esnasında kalıpların açılması sonucu üzerine dökülen beton iskelenin yıkımına sebeb oldu.Bu yıkımla beraber iskele üzerinde çalışma iki işçide yıkım esnasında düştü.Düşme esnasında gerekli tedbir alındığından işçiler kazayı ucuz atlattı.Hastaneye kaldırılan işçilerin durumunda birşey olmadığı ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.Sivas.net.tr olarak bizde işçilerimize ve ailelerine geçmiş olsun dilerklerimizi bildiriyoruz..

Kaynak: sivas.net.tr

Tepkini göster

0 love1
Etiketler
Sivas.net.tr

Sivas.net.tr

Temmuz 2012'de yayin hayatina baslayan sivas.net.tr kisa surede sehrin oncu internet siteleri arasina yerleserek geride kalan 4 yili hep zirvede yasadi. Zirveye tirmanisinin ve iyilerin arasindan siyrilarak en iyisi oldugunu gostermek icin yeni tasarimiyla yayina devam ediyor.