Yoğun Kar Sonucu Okullar Tatil Edildi

Yoğun Kar Sonucu Okullar Tatil Edildi

 Sivasta yağan kar hayatı olumsuz bir şekilde etkiliyor.Bu kış Sivas'ta geç kalan yoğun kar yağışı şehirde hayatı olmusuz şekilde etkiliyor.Pazar sabahı yağmaya başlayan kar aralıklı olarak yoğun şekilde yağıyor...

Yoğun şekilde yağan kar yayaları ve motorlu taşıtları çok zor durumda bıraktı.Sivas Belediyesinin kar temizle ekibi ana yol açma çalışmlarını ardından kaldırımlardada karları temizlemek için yoğun çaba sarf ettiler.Soğuk hava nedeniyle buz tutan yollarda ise araçlar zorla seyir ettiler.

Yetkililer kazadan korunmak için arabaların kayganlaşan zeminde rahatça bir şekilde ilerlemeleri için arabalarına zincir takmaları için uyarıda bulundu.Soğuk ve yağan yoğun kar yağışının ardından ise Sivas'ta okullar tatil edildi..

 

Kaynak: sivas.net.tr

Tepkini göster

0 love1
Etiketler
Sivas.net.tr

Sivas.net.tr

Temmuz 2012'de yayin hayatina baslayan sivas.net.tr kisa surede sehrin oncu internet siteleri arasina yerleserek geride kalan 4 yili hep zirvede yasadi. Zirveye tirmanisinin ve iyilerin arasindan siyrilarak en iyisi oldugunu gostermek icin yeni tasarimiyla yayina devam ediyor.